29 czerwca 2014

żyrafy i rowery

Zrobiłam stado żyraf.

A do tego prawie tyle samo rowerów. 


A to wszystko na zamówienie pewnej pary -żyrafy i rowery będą motywem przewodnim na ślubie Reginy i Jana :) Rowery są butonierkami, za to żyrafy, zamówione w formie broszek, najprawdopodobniej zostaną wkomponowane w bukiety kwiatów.
Chyba pierwszy raz robiłam tak hurtową ilość broszek i momentami czułam się jak w małej manufakturze, ale udało się mi wszystko skończyć (z lekkim opóźnieniem, ale na szczęście do wesela jest jeszcze trochę czasu;)). Mam nadzieję, że dobrze się sprawdzą "w akcji".
Żyrafy zostały wykonane na wzór broszki, którą już kiedyś zrobiłam (możecie ją zobaczyć TU), natomiast rowery robiłam pierwszy raz -dlatego najpierw powstał prototyp, a dopiero później wzięłam się za większe ilości. Obie formy mają wybite literki R&J, czyli inicjały przyszłych Państwa Młodych (rowery z przodu, na ramie, a żyrafy z tyłu pod zapięciem).

  

6 komentarzy:

 1. wow... widziałam już wcześniej migawki na tablicy fb, jestem pod nieustającym wrażeniem ilości osobników w stadzie żyraf oraz konstrukcji rowerów, super wyglądają razem w peletonie :) trochę Ci zazdroszczę dokładności w realizacji projektów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) chociaż z tą dokładnością to bym nie przesadzała... może po prostu na zdjęciach nie widać niedociągnięć. Ale przyznam, że ta ilość żyraf i rowerów to naprawdę było duże wyzwanie.

   Usuń
  2. e tam, przesadzona skromność :) ilość i jakość jest powalająca :)

   Usuń
  3. heh, ilość na pewno ;p (my to się musimy chyba w końcu spotkać i wymienić doświadczeniami ;))

   Usuń
  4. ...a bardzo chętnie :) ...w okolicach Sylwestra przyjeżdżam na tydzień do Szczytna, więc będę o całe 350 km bliżej Ciebie niż na co dzień ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...